Niniejsza strona używa plików cookies, które pozostają na Twoim urządzeniu  Rozumiem, więcej informacji
 
  logo laguna tour omega_herb_230_cien  
gimnazjum  gminy_stary_zamoscgranexlogo fabryka futbolu 68
 
Strona gwna

Seniorzy w eliminacjach ZOZPN

altEliminacje Halowych Mistrzostw Okręgu ZOZPN w halowej piłce nożnej na szczeblu powiatu zamojskiego zostaną rozegrane w niedzielę 21.01.2018 r. w hali sportowej w Nieliszu. Wystąpi w nich drużyna Omegi Stary Zamość. Losowanie grup odbędzie się we czwartek w siedzibie OZPN w Zamościu. W turnieju weźmie udział 10 drużyn:

Więcej…
 

Juniorzy starsi zagrają w Biłgoraju

altJedenasta edycja Memoriału im. Stanisława Wójcika zostanie rozegrana w niedzielę 21 stycznia w Biłgoraju. W tym turnieju zagrają juniorzy starsi Omegi Stary Zamość. Pełne informacje dotyczące turnieju za stroną www.osir.lbl.pl poniżej.

 

 

Więcej…
 

Finał juniorów. Debiut trenera we Frampolu

altJuniorzy młodsi Omegi (2001-2002)w niedzielę uczestniczyli w halowym turnieju we Frampolu. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów (Olender Sól, Jadwiga Janów Lub., Omega Stary Zamość I, POM Iskra Piotrowice, OSiR Biłgoraj, Sygnał Chodel, Omega II Stary Zamość, Włókniarz Frampol, Dubler opole Lub., Niedźwiadek Chełm). Poniżej przedstawiamy wyniki:

Więcej…
 

Plan przygotowań seniorów. Aktualizacja

Piłkarze Omegi Stary Zamość wracają do treningów 16 stycznia (wtorek). Zespół będzie się przygotowywać do rozgrywek korzystając z obiektów sportowych Gminy Stary Zamość, a w przypadku rozgrywania sparingów - boisko ze sztuczną nawierzchnią OSiR w Zamościu. Omegowcy w okresie zimowym rozegrają 5 sparingów oraz wezmą udział w eliminacjach okręgu zamojskiego OZPN w halowej piłce nożnej.

Plan sparingów i turniejów - zima 2018 r.:

Więcej…
 

Seniorzy na turnieju LZS

altDrużyna seniorów Omegi Stary Zamość przygotowania do rozgrywek piłkarskich w roku 2018 rozpoczną 16 stycznia. Nie oznacza to, że do tego czasu nie mają kontaktu z piłką. Dziś (7 stycznia) gościli na halowym turnieju piłki nożnej organizowanym przez PiM Zrzeszenie LZS w Sitańcu. Nasz zespół rozegrał 3 mecze, niestety bilans tych gier był mizerny i ostatecznie Omega została sklasyfikowana na 6 miejscu. Zwycięzcą turnieju została drużyna LHS Zamość

Wyniki spotkań z udziałem Omegi:

Więcej…
 


Strona 5 z 203

Reklama

Chcesz umieci w bloku menu swoj reklam zapraszamy do wsppracy.
Kontakt:
omegastaryzamoscmpop.pl

Kontakt

GLKS Omega Stary Zamo
Stary Zamo 6
Tel. 84 616 40 89
omegastaryzamoscmpop.pl

Ostatnie komentarze