Niniejsza strona używa plików cookies, które pozostają na Twoim urządzeniu  Rozumiem, więcej informacji
 
  logo laguna tour omega_herb_230_cien  
gimnazjum  gminy_stary_zamoscgranexlogo fabryka futbolu 68
 
Strona gwna Klasa O

Eliminacje mistrzostw OZPN - grupy

altEliminacje okręgowych Mistrzostw OZPN w Halowej Piłce Nożnej zostaną rozegrane 21 stycznia 2018 r. na hali sportowej w Nieliszu. Do rywalizacji przystąpi 12 zespołów, w tym reprezentacja Omegi Stary Zamość. Nasz zespół rywalizować będzie w grupie B, a rywalami omegi będa Olimpia Miączyn, Igros Krasnobród, Sparta Łabunie, Orion Jacnia, Metanoja Lipsko. Rywalizacja w grupie b rozpocznie sie o godz. 13.00

Więcej…
 

Treningi rozpoczęte

altOd poniedziałku ruszyły pełną para przygotowania do rozgrywek ligowych wszystkich drużyn Omegi Stary Zamość. Juniorzy starsi (trener Grzegorz Maluga) oraz "Gang Dywana", czyli grupa 2006 i 2007 (trener Karol Dywański) rozpoczęli w poniedziałek. We wtorek premierowe zajęcia zaliczyli trampkarze (Przemysław Tchórz) oraz seniorzy (Paweł Lewandowski). Na premierowe zajęcia czeka najmłodsza grupa (2008 i młodsi), ten zespół premierowe zajęcia zaliczy we czwartek.

Więcej…
 

Seniorzy w eliminacjach ZOZPN

altEliminacje Halowych Mistrzostw Okręgu ZOZPN w halowej piłce nożnej na szczeblu powiatu zamojskiego zostaną rozegrane w niedzielę 21.01.2018 r. w hali sportowej w Nieliszu. Wystąpi w nich drużyna Omegi Stary Zamość. Losowanie grup odbędzie się we czwartek w siedzibie OZPN w Zamościu. W turnieju weźmie udział 10 drużyn:

Więcej…
 

Juniorzy starsi zagrają w Biłgoraju

altJedenasta edycja Memoriału im. Stanisława Wójcika zostanie rozegrana w niedzielę 21 stycznia w Biłgoraju. W tym turnieju zagrają juniorzy starsi Omegi Stary Zamość. Pełne informacje dotyczące turnieju za stroną www.osir.lbl.pl poniżej.

 

 

Więcej…
 

Finał juniorów. Debiut trenera we Frampolu

altJuniorzy młodsi Omegi (2001-2002)w niedzielę uczestniczyli w halowym turnieju we Frampolu. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów (Olender Sól, Jadwiga Janów Lub., Omega Stary Zamość I, POM Iskra Piotrowice, OSiR Biłgoraj, Sygnał Chodel, Omega II Stary Zamość, Włókniarz Frampol, Dubler opole Lub., Niedźwiadek Chełm). Poniżej przedstawiamy wyniki:

Więcej…
 

Plan przygotowań seniorów. Aktualizacja

Piłkarze Omegi Stary Zamość wracają do treningów 16 stycznia (wtorek). Zespół będzie się przygotowywać do rozgrywek korzystając z obiektów sportowych Gminy Stary Zamość, a w przypadku rozgrywania sparingów - boisko ze sztuczną nawierzchnią OSiR w Zamościu. Omegowcy w okresie zimowym rozegrają 5 sparingów oraz wezmą udział w eliminacjach okręgu zamojskiego OZPN w halowej piłce nożnej.

Plan sparingów i turniejów - zima 2018 r.:

Więcej…
 

Seniorzy na turnieju LZS

altDrużyna seniorów Omegi Stary Zamość przygotowania do rozgrywek piłkarskich w roku 2018 rozpoczną 16 stycznia. Nie oznacza to, że do tego czasu nie mają kontaktu z piłką. Dziś (7 stycznia) gościli na halowym turnieju piłki nożnej organizowanym przez PiM Zrzeszenie LZS w Sitańcu. Nasz zespół rozegrał 3 mecze, niestety bilans tych gier był mizerny i ostatecznie Omega została sklasyfikowana na 6 miejscu. Zwycięzcą turnieju została drużyna LHS Zamość

Wyniki spotkań z udziałem Omegi:

Więcej…
 

Plebiscyt "Kuriera Lubelskiego" zakończony. Lewy wygrał?

Plebiscyt Sportowy - trener Roku 2017 - organizowany przez "Kurier Lubelski" zakończył się w piątek 5 stycznia o godz. 21.00. Poniżej przedstawiamy "screen" ze strony "Kuriera Lubelskiego" z wynikami z godz. 21.05. wynika z nich, że Trenerem Roku w Plebiscycie "Kuriera Lubelskiego" został trener Omegi Stary Zamość Paweł Lewandowski (629 głosów). W pokonanym polu są: Roman Blonka (352 głosy) oraz Paweł Wysocki (286 głosów).

Więcej…
 

Juniorzy starsi na turnieju "Łada Cup 2017"

altJuniorzy starsi ( rocznik 1999 i młodsi) Omegi Stary Zamość brali udział w turnieju piłki nożnej "Łada Cup 2017". Turniej został rozegrany 28.12.2017 r., a uczestniczyło w nim 8 zespołów. Nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony i zajął w zawodach 3 miejsce, a Filip Maciejewski zdobył koronę króla strzelców (6 goli). Jednym zespołem, który znalazł sposób na Omegę była drużyna Tomasovii Tomaszów Lub. (w meczu półfinałowym, który zakończył się wynikiem 2:2 o awansie decydowała seria rzutów karnych - Tomasovia wygrała 2:1).

Więcej…
 

Plebiscyt Kuriera Lubelskiego.

altMiło nam poinformować, że w tegorocznym Plebiscycie Sportowym "Kuriera Lubelskiego" Klub Omega Stary Zamość ma swoich przedstawicieli, na których można głosować sms-ami. Głosowanie będzie trwać do poniedziałku, 18 grudnia do godz. 21. Zwycięzcy w każdej kategorii awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

Przedstawiciele Omegi Stary Zamość w Plebiscycie Sportowym:

 

 

Więcej…
 


Strona 1 z 180

Ostatnie komentarze