Niniejsza strona używa plików cookies, które pozostają na Twoim urządzeniu  Rozumiem, więcej informacji
 
  logo laguna tour omega_herb_230_cien  
gimnazjum  gminy_stary_zamoscgranexlogo fabryka futbolu 68
 
Strona gwna Klasa O Terminarz

Klasa okr�gowa 17/18
Terminarz iCal export

kolejka 1 (12.08.2017 - 13.08.2017)
sobota, 12 sierpień 2017
11:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-KSOKS Olender Sl6:4
17:30    STSSTS Gryf Gmina Zamo-VCVictoria ukowa - Chmielek0:1
niedziela, 13 sierpień 2017
17:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-ORIOrion Derenia Solska3:1
17:00    IGRIgros Krasnobrd-UNIMKS Unia Hrubieszw1:2
17:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-OMEGLKS Omega Stary Zamo0:4
17:00    ORKOrkan Beec-KORKorona aszczw3:3
17:00    GROLKS Grom Raniec-KSWKS Wkniarz Frampol2:0
17:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-LKSLKS Olimpia Miczyn7:2
przejdź na górę
kolejka 2 (19.08.2017 - 20.08.2017)
sobota, 19 sierpień 2017
11:00    KSOKS Olender Sl-STSSTS Gryf Gmina Zamo1:1
11:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-ORKOrkan Beec0:0
15:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-KSSKS Sok Zwierzyniec0:2
niedziela, 20 sierpień 2017
16:00    KORKorona aszczw-GROLKS Grom Raniec2:4
16:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-OSTGKS Ostoja Skierbieszw3:0
17:00    ORIOrion Derenia Solska-LKSLKS Olimpia Miczyn1:1
17:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-IGRIgros Krasnobrd5:1
środa, 23 sierpień 2017
17:30    KSWKS Wkniarz Frampol-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd2:4
przejdź na górę
kolejka 3 (26.08.2017 - 27.08.2017)
środa, 23 sierpień 2017
17:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-HUCTKS Huczwa Tyszowce0:3
sobota, 26 sierpień 2017
11:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-VCVictoria ukowa - Chmielek2:6
12:00    IGRIgros Krasnobrd-ORIOrion Derenia Solska3:0
17:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-KORKorona aszczw4:1
17:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-KSWKS Wkniarz Frampol2:1
niedziela, 27 sierpień 2017
17:00    ORKOrkan Beec-UNIMKS Unia Hrubieszw1:4
17:00    GROLKS Grom Raniec-OMEGLKS Omega Stary Zamo1:1
17:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-KSOKS Olender Sl2:0
przejdź na górę
kolejka 4 (30.08.2017)
środa, 30 sierpień 2017
16:30    IGRIgros Krasnobrd-OSTGKS Ostoja Skierbieszw0:2
17:00    ORIOrion Derenia Solska-VCVictoria ukowa - Chmielek1:5
17:00    KORKorona aszczw-STSSTS Gryf Gmina Zamo0:6
17:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-GROLKS Grom Raniec1:1
17:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-ORKOrkan Beec1:0
17:30    KSOKS Olender Sl-LKSLKS Olimpia Miczyn1:2
17:30    KSWKS Wkniarz Frampol-KSSKS Sok Zwierzyniec3:1
17:30    OMEGLKS Omega Stary Zamo-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd0:1
przejdź na górę
kolejka 5 (02.09.2017 - 03.09.2017)
sobota, 02 wrzesień 2017
17:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-ORIOrion Derenia Solska2:3
17:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-UNIMKS Unia Hrubieszw0:1
17:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-OMEGLKS Omega Stary Zamo0:1
17:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-KORKorona aszczw3:2
niedziela, 03 wrzesień 2017
16:00    GROLKS Grom Raniec-HUCTKS Huczwa Tyszowce1:3
16:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-KSOKS Olender Sl3:0
17:00    ORKOrkan Beec-IGRIgros Krasnobrd1:2
niedziela, 19 listopad 2017
13:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-KSWKS Wkniarz Frampol3:0
przejdź na górę
kolejka 6 (09.09.2017 - 10.09.2017)
sobota, 09 wrzesień 2017
11:00    KORKorona aszczw-LKSLKS Olimpia Miczyn0:1
16:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-STSSTS Gryf Gmina Zamo2:1
16:30    OMEGLKS Omega Stary Zamo-KSSKS Sok Zwierzyniec5:1
niedziela, 10 wrzesień 2017
16:00    ORIOrion Derenia Solska-KSOKS Olender Sl1:1
16:00    KSWKS Wkniarz Frampol-VCVictoria ukowa - Chmielek2:4
16:00    IGRIgros Krasnobrd-GROLKS Grom Raniec2:2
17:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd4:0
17:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-ORKOrkan Beec2:0
przejdź na górę
kolejka 7 (16.09.2017 - 17.09.2017)
sobota, 16 wrzesień 2017
00:00    ORKOrkan Beec-ORIOrion Derenia Solska2:0
00:00    GROLKS Grom Raniec-OSTGKS Ostoja Skierbieszw3:2
00:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-HUCTKS Huczwa Tyszowce2:1
00:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-UNIMKS Unia Hrubieszw1:0
00:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-OMEGLKS Omega Stary Zamo0:2
00:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-KORKorona aszczw2:1
00:00    KSOKS Olender Sl-KSWKS Wkniarz Frampol1:4
czwartek, 12 październik 2017
15:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-IGRIgros Krasnobrd2:2
przejdź na górę
kolejka 8 (23.09.2017 - 24.09.2017)
sobota, 23 wrzesień 2017
16:00    ORIOrion Derenia Solska-KSWKS Wkniarz Frampol1:5
16:00    IGRIgros Krasnobrd-STSSTS Gryf Gmina Zamo1:1
16:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd0:3
niedziela, 24 wrzesień 2017
13:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-VCVictoria ukowa - Chmielek2:4
14:00    KORKorona aszczw-KSOKS Olender Sl3:1
16:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-LKSLKS Olimpia Miczyn6:1
16:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-KSSKS Sok Zwierzyniec4:0
16:00    ORKOrkan Beec-GROLKS Grom Raniec2:0
przejdź na górę
kolejka 9 (30.09.2017 - 01.10.2017)
sobota, 30 wrzesień 2017
15:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-OSTGKS Ostoja Skierbieszw7:0
15:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-HUCTKS Huczwa Tyszowce2:3
16:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-ORKOrkan Beec2:4
16:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-IGRIgros Krasnobrd0:1
16:00    KSOKS Olender Sl-OMEGLKS Omega Stary Zamo0:3
niedziela, 01 październik 2017
13:00    KSWKS Wkniarz Frampol-KORKorona aszczw0:2
15:00    GROLKS Grom Raniec-ORIOrion Derenia Solska2:1
15:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-UNIMKS Unia Hrubieszw1:2
przejdź na górę
kolejka 10 (07.10.2017 - 08.10.2017)
sobota, 07 październik 2017
15:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-KSOKS Olender Sl2:1
15:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-KSSKS Sok Zwierzyniec2:4
15:30    ORKOrkan Beec-STSSTS Gryf Gmina Zamo1:0
niedziela, 08 październik 2017
11:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-KSWKS Wkniarz Frampol2:0
14:00    ORIOrion Derenia Solska-KORKorona aszczw1:5
15:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-VCVictoria ukowa - Chmielek6:1
15:00    IGRIgros Krasnobrd-LKSLKS Olimpia Miczyn1:2
15:00    GROLKS Grom Raniec-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd2:2
przejdź na górę
kolejka 11 (14.10.2017 - 15.10.2017)
sobota, 14 październik 2017
12:30    KSWKS Wkniarz Frampol-UNIMKS Unia Hrubieszw1:3
15:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-ORIOrion Derenia Solska2:0
15:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-ORKOrkan Beec0:0
15:00    KSOKS Olender Sl-HUCTKS Huczwa Tyszowce0:3
niedziela, 15 październik 2017
11:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-GROLKS Grom Raniec1:4
14:00    KORKorona aszczw-OMEGLKS Omega Stary Zamo3:2
15:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-OSTGKS Ostoja Skierbieszw1:2
15:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-IGRIgros Krasnobrd8:1
przejdź na górę
kolejka 12 (21.10.2017 - 22.10.2017)
poniedziałek, 02 październik 2017
14:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-KORKorona aszczw0:0
sobota, 21 październik 2017
14:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-KSWKS Wkniarz Frampol9:0
14:00    ORKOrkan Beec-LKSLKS Olimpia Miczyn3:0
14:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-STSSTS Gryf Gmina Zamo1:1
15:00    GROLKS Grom Raniec-KSSKS Sok Zwierzyniec6:1
niedziela, 22 październik 2017
12:00    ORIOrion Derenia Solska-OMEGLKS Omega Stary Zamo1:1
14:00    IGRIgros Krasnobrd-KSOKS Olender Sl0:0
14:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-VCVictoria ukowa - Chmielek1:5
przejdź na górę
kolejka 13 (28.10.2017 - 29.10.2017)
sobota, 28 październik 2017
14:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-ORIOrion Derenia Solska3:0
14:30    OMEGLKS Omega Stary Zamo-UNIMKS Unia Hrubieszw2:1
15:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd2:1
niedziela, 29 październik 2017
12:00    KSOKS Olender Sl-OSTGKS Ostoja Skierbieszw2:1
14:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-GROLKS Grom Raniec1:4
środa, 08 listopad 2017
14:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-ORKOrkan Beec6:0
niedziela, 19 listopad 2017
12:00    KORKorona aszczw-HUCTKS Huczwa Tyszowce1:5
niedziela, 26 listopad 2017
12:00    KSWKS Wkniarz Frampol-IGRIgros Krasnobrd5:2
przejdź na górę
kolejka 14 (04.11.2017 - 05.11.2017)
sobota, 04 listopad 2017
00:00    ORIOrion Derenia Solska-UNIMKS Unia Hrubieszw0:1
00:00    IGRIgros Krasnobrd-KORKorona aszczw0:1
00:00    ORKOrkan Beec-KSOKS Olender Sl0:0
00:00    GROLKS Grom Raniec-VCVictoria ukowa - Chmielek2:2
00:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-LKSLKS Olimpia Miczyn5:0
00:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-KSSKS Sok Zwierzyniec5:1
14:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-OMEGLKS Omega Stary Zamo6:0
niedziela, 05 listopad 2017
14:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-KSWKS Wkniarz Frampol1:4
przejdź na górę
kolejka 15 (11.11.2017 - 12.11.2017)
sobota, 11 listopad 2017
11:00    KSOKS Olender Sl-GROLKS Grom Raniec0:0
12:00    KORKorona aszczw-OSTGKS Ostoja Skierbieszw3:2
13:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-ORIOrion Derenia Solska1:2
13:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd4:0
14:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-STSSTS Gryf Gmina Zamo0:2
14:00    KSWKS Wkniarz Frampol-ORKOrkan Beec1:4
niedziela, 12 listopad 2017
12:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-IGRIgros Krasnobrd5:0
12:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-HUCTKS Huczwa Tyszowce2:1
przejdź na górę
kolejka 16 (17.03.2018 - 18.03.2018)
środa, 16 maj 2018
17:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-OSTGKS Ostoja Skierbieszw-:-
17:00    ORIOrion Derenia Solska-HUCTKS Huczwa Tyszowce-:-
17:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-IGRIgros Krasnobrd-:-
17:00    KORKorona aszczw-ORKOrkan Beec-:-
17:00    KSWKS Wkniarz Frampol-GROLKS Grom Raniec-:-
17:00    KSOKS Olender Sl-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-:-
17:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-STSSTS Gryf Gmina Zamo-:-
17:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-KSSKS Sok Zwierzyniec-:-
przejdź na górę
kolejka 17 (24.03.2018 - 25.03.2018)
sobota, 24 marzec 2018
13:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-KSWKS Wkniarz Frampol0:1
niedziela, 25 marzec 2018
16:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-KSOKS Olender Sl1:1
czwartek, 31 maj 2018
17:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-ORIOrion Derenia Solska-:-
17:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-VCVictoria ukowa - Chmielek-:-
17:00    GROLKS Grom Raniec-KORKorona aszczw-:-
17:00    ORKOrkan Beec-OMEGLKS Omega Stary Zamo-:-
17:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-UNIMKS Unia Hrubieszw-:-
17:00    IGRIgros Krasnobrd-HUCTKS Huczwa Tyszowce-:-
przejdź na górę
kolejka 18 (28.03.2018 - 31.03.2018)
środa, 28 marzec 2018
16:00    KORKorona aszczw-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd1:2
czwartek, 29 marzec 2018
16:00    KSOKS Olender Sl-KSSKS Sok Zwierzyniec1:2
sobota, 31 marzec 2018
10:30    HUCTKS Huczwa Tyszowce-OSTGKS Ostoja Skierbieszw5:0
11:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-GROLKS Grom Raniec0:0
13:00    ORIOrion Derenia Solska-IGRIgros Krasnobrd1:1
13:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-ORKOrkan Beec2:2
13:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-LKSLKS Olimpia Miczyn3:0
15:30    KSWKS Wkniarz Frampol-STSSTS Gryf Gmina Zamo1:1
przejdź na górę
kolejka 19 (07.04.2018 - 08.04.2018)
sobota, 07 kwiecień 2018
13:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-OMEGLKS Omega Stary Zamo0:0
16:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-KORKorona aszczw1:2
niedziela, 08 kwiecień 2018
13:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-KSOKS Olender Sl1:1
14:00    ORKOrkan Beec-HUCTKS Huczwa Tyszowce0:4
14:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-IGRIgros Krasnobrd1:0
15:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-ORIOrion Derenia Solska3:1
15:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-KSWKS Wkniarz Frampol3:0
16:00    GROLKS Grom Raniec-UNIMKS Unia Hrubieszw0:6
przejdź na górę
kolejka 20 (14.04.2018 - 15.04.2018)
sobota, 14 kwiecień 2018
15:00    KORKorona aszczw-KSSKS Sok Zwierzyniec1:0
16:00    KSOKS Olender Sl-VCVictoria ukowa - Chmielek0:0
niedziela, 15 kwiecień 2018
15:00    KSWKS Wkniarz Frampol-LKSLKS Olimpia Miczyn4:0
15:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd7:0
15:00    IGRIgros Krasnobrd-ORKOrkan Beec1:2
15:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-STSSTS Gryf Gmina Zamo1:0
16:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-GROLKS Grom Raniec5:2
16:00    ORIOrion Derenia Solska-OSTGKS Ostoja Skierbieszw3:2
przejdź na górę
kolejka 21 (21.04.2018 - 22.04.2018)
sobota, 21 kwiecień 2018
14:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-HUCTKS Huczwa Tyszowce1:2
16:00    ORKOrkan Beec-OSTGKS Ostoja Skierbieszw2:0
niedziela, 22 kwiecień 2018
13:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-KORKorona aszczw-:-
15:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-OMEGLKS Omega Stary Zamo-:-
16:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-UNIMKS Unia Hrubieszw-:-
16:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-KSWKS Wkniarz Frampol-:-
16:00    KSOKS Olender Sl-ORIOrion Derenia Solska-:-
16:00    GROLKS Grom Raniec-IGRIgros Krasnobrd-:-
przejdź na górę
kolejka 22 (28.04.2018)
sobota, 28 kwiecień 2018
00:00    ORIOrion Derenia Solska-ORKOrkan Beec-:-
00:00    IGRIgros Krasnobrd-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-:-
15:00    KORKorona aszczw-VCVictoria ukowa - Chmielek-:-
16:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-KSSKS Sok Zwierzyniec-:-
16:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-STSSTS Gryf Gmina Zamo-:-
17:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-LKSLKS Olimpia Miczyn-:-
17:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-GROLKS Grom Raniec-:-
17:00    KSWKS Wkniarz Frampol-KSOKS Olender Sl-:-
przejdź na górę
kolejka 23 (01.05.2018)
wtorek, 01 maj 2018
00:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-OMEGLKS Omega Stary Zamo-:-
00:00    KSOKS Olender Sl-KORKorona aszczw-:-
00:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-HUCTKS Huczwa Tyszowce-:-
00:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-OSTGKS Ostoja Skierbieszw-:-
00:00    KSWKS Wkniarz Frampol-ORIOrion Derenia Solska-:-
15:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-UNIMKS Unia Hrubieszw-:-
17:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-IGRIgros Krasnobrd-:-
17:00    GROLKS Grom Raniec-ORKOrkan Beec-:-
przejdź na górę
kolejka 24 (05.05.2018 - 06.05.2018)
sobota, 05 maj 2018
00:00    IGRIgros Krasnobrd-KSSKS Sok Zwierzyniec-:-
00:00    ORIOrion Derenia Solska-GROLKS Grom Raniec-:-
16:00    UNIMKS Unia Hrubieszw-VCVictoria ukowa - Chmielek-:-
17:00    OSTGKS Ostoja Skierbieszw-STSSTS Gryf Gmina Zamo-:-
niedziela, 06 maj 2018
15:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo-KSOKS Olender Sl-:-
16:00    ORKOrkan Beec-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-:-
16:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-LKSLKS Olimpia Miczyn-:-
16:00    KORKorona aszczw-KSWKS Wkniarz Frampol-:-
przejdź na górę
kolejka 25 (12.05.2018 - 13.05.2018)
sobota, 12 maj 2018
00:00    VCVictoria ukowa - Chmielek-HUCTKS Huczwa Tyszowce-:-
00:00    KSOKS Olender Sl-UNIMKS Unia Hrubieszw-:-
00:00    KSSKS Sok Zwierzyniec-OSTGKS Ostoja Skierbieszw-:-
00:00    OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-GROLKS Grom Raniec-:-
00:00    KSWKS Wkniarz Frampol-OMEGLKS Omega Stary Zamo-:-
12:00    KORKorona aszczw-ORIOrion Derenia Solska-:-
niedziela, 13 maj 2018
11:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-ORKOrkan Beec-:-
15:00    LKSLKS Olimpia Miczyn-IGRIgros Krasnobrd-:-
przejdź na górę
kolejka 26 (19.05.2018 - 20.05.2018)
sobota, 19 maj 2018
00:00    ORIOrion Derenia Solska-OLILKS Olimpiakos Tarnogrd-:-
00:00    IGRIgros Krasnobrd-VCVictoria ukowa - Chmielek-:-
17:00    OMEGLKS Omega Stary Zamo