Niniejsza strona używa plików cookies, które pozostają na Twoim urządzeniu  Rozumiem, więcej informacji
 
  logo laguna tour omega_herb_230_cien  
gimnazjum  gminy_stary_zamoscgranexlogo fabryka futbolu 68
 
Strona gwna Junior młodszy Wyniki spotkań

Okregowa liga junior�w
Terminarz iCal export

kolejka 1 (26.08.2017 - 27.08.2017)
sobota, 26 sierpień 2017
11:00    KORKorona aszczw-GKSGKS Potok Sitno3:0
16:30    jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.-OMGOmega Stary Zamo jr.3:6
niedziela, 27 sierpień 2017
16:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-SZUSzumy Susiec2:2
środa, 30 sierpień 2017
16:00    UKSUKS Skorpion Zamo-jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.0:2
Data rozpoczęcia: SZY Szysza Tarnoszyn, HUC TKS Huczwa Tyszowce
przejdź na górę
kolejka 2 (02.09.2017 - 03.09.2017)
czwartek, 31 sierpień 2017
17:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.4:1
sobota, 02 wrzesień 2017
10:00    OMGOmega Stary Zamo jr.-KORKorona aszczw0:3
12:00    jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.-SZUSzumy Susiec4:2
15:00    GKSGKS Potok Sitno-UKSUKS Skorpion Zamo0:17
Data rozpoczęcia: STS STS Gryf Gmina Zamo, SZY Szysza Tarnoszyn
przejdź na górę
kolejka 3 (09.09.2017 - 10.09.2017)
sobota, 09 wrzesień 2017
11:00    UKSUKS Skorpion Zamo-OMGOmega Stary Zamo jr.3:2
14:00    KORKorona aszczw-HUCTKS Huczwa Tyszowce2:2
niedziela, 10 wrzesień 2017
11:00    GKSGKS Potok Sitno-SZUSzumy Susiec0:14
13:30    jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.-SZYSzysza Tarnoszyn2:1
14:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.2:1
przejdź na górę
kolejka 4 (16.09.2017 - 17.09.2017)
sobota, 16 wrzesień 2017
00:00    GKSGKS Potok Sitno-STSSTS Gryf Gmina Zamo0:19
00:00    OMGOmega Stary Zamo jr.-SZUSzumy Susiec4:1
00:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-UKSUKS Skorpion Zamo6:0
00:00    SZYSzysza Tarnoszyn-KORKorona aszczw3:5
Data rozpoczęcia: jOS GKS Ostoja Skierbieszw j., jKW MLKS Kryszta Werbkowice j.
przejdź na górę
kolejka 5 (20.09.2017)
środa, 20 wrzesień 2017
16:00    UKSUKS Skorpion Zamo-SZYSzysza Tarnoszyn5:1
16:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-OMGOmega Stary Zamo jr.0:1
16:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-SZUSzumy Susiec5:3
16:00    jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.-GKSGKS Potok Sitno14:0
Data rozpoczęcia: jOS GKS Ostoja Skierbieszw j., KOR Korona aszczw
przejdź na górę
kolejka 6 (23.09.2017 - 24.09.2017)
sobota, 23 wrzesień 2017
11:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-STSSTS Gryf Gmina Zamo0:0
13:00    jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.-KORKorona aszczw1:7
niedziela, 24 wrzesień 2017
13:30    SZYSzysza Tarnoszyn-SZUSzumy Susiec1:6
15:30    OMGOmega Stary Zamo jr.-jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.3:0
Data rozpoczęcia: GKS GKS Potok Sitno, UKS UKS Skorpion Zamo
przejdź na górę
kolejka 7 (30.09.2017 - 01.10.2017)
TBD
-- : --  UKSUKS Skorpion Zamo-jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.4:0
sobota, 30 wrzesień 2017
09:45    GKSGKS Potok Sitno-OMGOmega Stary Zamo jr.0:3
11:00    jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.-HUCTKS Huczwa Tyszowce1:2
12:30    STSSTS Gryf Gmina Zamo-SZYSzysza Tarnoszyn4:1
Data rozpoczęcia: KOR Korona aszczw, SZU Szumy Susiec
przejdź na górę
kolejka 8 (07.10.2017 - 08.10.2017)
sobota, 07 październik 2017
12:00    jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.-SZUSzumy Susiec-:-
12:00    KORKorona aszczw-UKSUKS Skorpion Zamo0:1
13:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-GKSGKS Potok Sitno19:0
niedziela, 08 październik 2017
12:45    SZYSzysza Tarnoszyn-jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.1:3
Data rozpoczęcia: OMG Omega Stary Zamo jr., STS STS Gryf Gmina Zamo
przejdź na górę
kolejka 9 (14.10.2017 - 15.10.2017)
sobota, 14 październik 2017
00:00    KORKorona aszczw-SZUSzumy Susiec5:1
00:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.6:0
00:00    GKSGKS Potok Sitno-SZYSzysza Tarnoszyn0:12
00:00    OMGOmega Stary Zamo jr.-HUCTKS Huczwa Tyszowce1:1
Data rozpoczęcia: jKW MLKS Kryszta Werbkowice j., UKS UKS Skorpion Zamo
przejdź na górę
kolejka 10 (21.10.2017 - 22.10.2017)
sobota, 21 październik 2017
00:00    jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.-jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.0:11
00:00    KORKorona aszczw-STSSTS Gryf Gmina Zamo2:1
00:00    UKSUKS Skorpion Zamo-SZUSzumy Susiec3:0
sobota, 11 listopad 2017
12:00    SZYSzysza Tarnoszyn-OMGOmega Stary Zamo jr.0:4
Data rozpoczęcia: GKS GKS Potok Sitno, HUC TKS Huczwa Tyszowce
przejdź na górę
kolejka 11 (28.10.2017 - 29.10.2017)
sobota, 28 październik 2017
00:00    STSSTS Gryf Gmina Zamo-UKSUKS Skorpion Zamo1:1
00:00    jKWMLKS Kryszta Werbkowice j.-KORKorona aszczw2:1
00:00    GKSGKS Potok Sitno-jOSGKS Ostoja Skierbieszw j.0:12
00:00    HUCTKS Huczwa Tyszowce-SZYSzysza Tarnoszyn6:2
Data rozpoczęcia: OMG Omega Stary Zamo jr., SZU Szumy Susiec
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Ostatnie komentarze